به عقیده کارشناسان هدف از خرید سوئیفت کی توسط مایکروسافت تقویت صفحه کلید Word Flow مایکروسافت است.

صفحه کلیدهای سوئیفت کی به علت الگوریتم پیش‌بینی موجود در آنها مدت‌هاست از شهرت فراوانی برخوردارند و مایکروسافت با اطلاع از این موضوع شرکت طراح این صفحه کلید را خریداری کرده است.

مایکروسافت طراح صفحه کلید «سوئیفت کی» را خرید
به گزارش ایتنا از فارس، با استفاده از این صفحه کلید بر روی گوشی‌ها و تبلت‌ها تایپ بخش کوتاهی از کلمات برای انتخاب واژه مناسب و تکمیل خودکار مطالب ممکن می‌شود و این امر تایپ بر روی نمایشگرهای کوچک این محصولات الکترونیک را ساده‌تر از گذشته کرده است.

کارشناسان می‌گویند هدف از این خرید تقویت صفحه کلید Word Flow مایکروسافت است. همچنین قرار است قابلیت پیش‌بینی واژه‌های SwiftKey هوشمندتر از گذشته شود.

زیرا شرکت طراح این صفحه کلید در حال استفاده از یک فناوری شبکه‌ای عصبی برای درک بهتر آن چیزی است که کاربران برای تایپ در ذهن دارند.

خرید SwiftKey باعث خواهد شد تا مایکروسافت فناوری خود در این زمینه را هر چه بیشتر تقویت کند و از آن در محصئلات متنوع خود بهره بگیرد.

یکی از محصولاتی که به طور حتم از این فناوری بهره‌مند خواهد شد نرم‌افزار تبادل ایمیل اوت‌‌لوک است که مایکروسافت امیدوار است از این طریق بر میزان محبوبیت آن بیفزاید. مایکروسافت مبلغ پرداختی برای خرید SwiftKey را افشا نکرده است.

منبع: خبرگزاری فارس

 

 

 

 

 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از دوره های جدید، تخفیفات و پیشنهادات ویژه ما با خبر خواهید شد

آموزشگاه رایان کالج

آموزشگاه رایان کالج با هدف بالا بردن کیفیت آموزشی حوزه ی فناوری اطلاعات در کشور تاسیس شد. در این محیط آموزشی از جدیدترین و به روزترین متدهای تدریس بهره گرفته شده و تمامی تجهیزات مورد استفاده، با کیفیت و به روز می باشند. اساتید این مجموعه که مهمترین اعضای آن می باشند، همگی دارای مدارک تخصصی، سابقه ی آموزشی مناسب و تجربه ی اجرایی بسیار بالایی می باشند. در نهایت امیدواریم که در رسیدن به یکی از اهداف اصلی خود، که همانا بالابردن علم، تجربه و موفقیت دانشجویان خود می باشد، موفق عمل کنیم. 


 

تماس با ما

تهران،خیابان مطهری، خیابان سنایی، نبش کوچه 21، پلاک 2، مجتمع آموزشی رایان کالج

لوکیشن در گوگل مپ:

https://goo.gl/maps/N77QUB2ZURt

 

021-91070722
 
تلگرام: 09901607500