بسیاری از گروه‌های هکرهای سایبری مدرن روی شبکه‌های گسترده از جمله روترها، سوئیچ‌ها و مراکز داده تاکید دارند.

شرکت سیسکو قصد دارد طرح «امنیت در همه‌جا» را گسترش دهد و مبتنی بر آن نسل جدید خدمات امنیتی را برای محصولات سازمانی خود به خصوص در حوزه خدمات ابری ارائه کند.مبحث برقراری امنیت در فضای مجازی امریست که تمامی شرکتهای ذینفع  و فعال در این حوزه بطور مستمر و داذمی به دنبال آن هستند فارغ از اینکه در زمینه سخت افزار یا نرم افزار فعالیت میکنند یا اینکه تامین کننده فیزیکال فضای مجازی هستند یا سیستم عامل، برای تمامی این شرکتها تامین و ساختن فضای امن برای استفاده کنندگان همیشه و در اغلب اوقات جزو اولویت ها بوده است.و در این مسیر همیشه خواستار ارائه بهترین و امن ترین فضای ممکن هستند و در حال حاضر شرکت سیسکو سعی در برقراری امنیت در فضای سایبری دارد.

به گزارش ایتنا

به نقل از زد.دی.نت، این شرکت که دفتر مرکزی آن در ایالت کالیفرنیا واقع شده است اعلام کرد استراتژی جدید آنها بر اینی است که بتوانند خدمات امنیتی جدید را در کنار سرویس ویژه افزایش آگاهی از حملات سایبری توسعه دهند و همکاری‌های گسترده‌تری را با شرکت‌های فعال در عرصه امنیت سایبری داشته باشند.

سیسکو اعلام کرد هکرها و مجرمان سایبری این روزها از انواع تکنیک‌های پیچیده استفاده می‌کنند تا برتوانند تمرکز بیشتری بر شبکه‌های سازمانی داشته باشند و با استفاده از حفره‌های امنیتی موجود، فایروال‌ها را دور بزنند و به نرم‌افزارهای اصلی سازمانی دسترسی پیدا کنند.

در این میان بسیاری از گروه‌های هکری سایبری مدرن روی شبکه‌های گسترده از جمله روترها، سوئیچ‌ها و مراکز داده تاکید دارند و از این طریق می‌توانند به داده‌های اصلی دسترسی پیدا کنند. بسیای از مراکز امنیت هنوز برای این نوع شبکه‌های گسترده هیچ ابزار امنیتی ارائه نکرده‌اند.

شرکت سیسکو به منظور مقابله هرچه گسترده‌تر با این نوع تهدیدها سیستم Cloud Access Security یا (CAS) خود را ارائه کرده است تا بتواند از این طریق ایمنی برای تمام سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای سازمانی را فراهم آورد و فضای پردازش ابری را هم ایمن کند.

 

 

 

 

 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از دوره های جدید، تخفیفات و پیشنهادات ویژه ما با خبر خواهید شد

آموزشگاه رایان کالج

آموزشگاه رایان کالج با هدف بالا بردن کیفیت آموزشی حوزه ی فناوری اطلاعات در کشور تاسیس شد. در این محیط آموزشی از جدیدترین و به روزترین متدهای تدریس بهره گرفته شده و تمامی تجهیزات مورد استفاده، با کیفیت و به روز می باشند. اساتید این مجموعه که مهمترین اعضای آن می باشند، همگی دارای مدارک تخصصی، سابقه ی آموزشی مناسب و تجربه ی اجرایی بسیار بالایی می باشند. در نهایت امیدواریم که در رسیدن به یکی از اهداف اصلی خود، که همانا بالابردن علم، تجربه و موفقیت دانشجویان خود می باشد، موفق عمل کنیم. 


 

تماس با ما

تهران،خیابان مطهری، خیابان سنایی، نبش کوچه 21، پلاک 2، مجتمع آموزشی رایان کالج

لوکیشن در گوگل مپ:

https://goo.gl/maps/N77QUB2ZURt

 

91070722 (30خط)
88814480 و 88322796
تلگرام: 09901239800
 
مدیریت: 09399140691