نوفون زیرو ؛ ابزاری برای درمان اعتیاد به تلفن هوشمند

عصر ایران - محمد مهدی حیدر پور
تلفن هوشمند نوفون زیرو هیچ ویژگی خاصی را در اختیار کاربر قرار نمی دهد و اندازه آن تقریبا برابر با آی‌فون 5 اپل است.
تلفن های هوشمند فعلی توانایی انجام کارهای مختلفی از برقراری تماس و فیلمبرداری تا گشت و گذار در وب و انجام بازی را امکان پذیر کرده اند. اما نظر شما درباره تلفن همراهی که هیچ چیزی ندارد و کاری انجام نمی دهد چیست؟ این ایده ای است که در پس معرفی تلفن همراه "زیرو" محصول شرکت نوپای نوفون قرار دارد.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، زیرو هیچ ویژگی خاصی را در اختیار کاربر قرار نمی دهد و اندازه آن تقریبا برابر با آی‌فون 5 اپل است. زیرو دنباله‌رو نخستین مدل اولیه دستگاهی است که شرکت نوفون طی سال گذشته موفق شد بودجه مورد نیاز برای تولید آن را در کمپین وب سایت کیک استارتر تامین کند.

امکانات زیرو حتی نسبت به نمونه اولیه کمتر شده و تنها به عنوان ابزاری که می تواند تمرکز کاربر را به زندگی عادی بازگردانده و اعتیاد به تلفن های هوشمند را کاهش دهد، شناخته می شود. ظاهر و اندازه زیرو هنگامی که در جیب شلوار کاربر قرار می گیرد حسی مشابه با یک تلفن همراه واقعی را منتقل می کند اما کاربر دیگر تمایلی به بیرون آوردن آن و گرفتار شدن در دنیای دیجیتال ندارد.

شاید این ایده ابتدا به ساکن بسیار عجیب و خنده دار به نظر برسید ولیکن همه ما در طول روز و در صحبت هایی که با دوستان خود داریم از این موضوع نسبت به خود یا اطرافیان خود گله مندیم که چرا باید در جمع همگی یا بخش عمده ای از افراد مشغول تلفن هوشمند خود باشند و روابط اجتماعی افراد به صورت غیرمجازی کاهش یابد. قطعا ادامه این روند باعث ایجاد یا تشدید معضلات جامعه شده و افراد را نسبت به یکدیگر دور می کند و شاید با این تفاسیر ایده نوفون زیرو، ایده ای کاربردی و خوب باشد.

زیرو برای مقابله با روند سریع کاهش تعاملات اجتماعی و جدایی از زندگی واقعی در میان انسان ها شکل گرفته و برچسب قیمت 5 دلاری را یدک می کشد.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از دوره های جدید، تخفیفات و پیشنهادات ویژه ما با خبر خواهید شد

آموزشگاه رایان کالج

آموزشگاه رایان کالج با هدف بالا بردن کیفیت آموزشی حوزه ی فناوری اطلاعات در کشور تاسیس شد. در این محیط آموزشی از جدیدترین و به روزترین متدهای تدریس بهره گرفته شده و تمامی تجهیزات مورد استفاده، با کیفیت و به روز می باشند. اساتید این مجموعه که مهمترین اعضای آن می باشند، همگی دارای مدارک تخصصی، سابقه ی آموزشی مناسب و تجربه ی اجرایی بسیار بالایی می باشند. در نهایت امیدواریم که در رسیدن به یکی از اهداف اصلی خود، که همانا بالابردن علم، تجربه و موفقیت دانشجویان خود می باشد، موفق عمل کنیم. 


 

تماس با ما

تهران،خیابان مطهری، خیابان سنایی، نبش کوچه 21، پلاک 2، مجتمع آموزشی رایان کالج

لوکیشن در گوگل مپ:

https://goo.gl/maps/N77QUB2ZURt

 

91070722 (30خط)
88814480 و 88322796
تلگرام: 09901239800
 
مدیریت: 09399140691