موتور جستجوی مختص دانش‌آموزان، دانشجویان و معلمان

قطعا این روزها بسیاری از کاربران برای جستجو در اینترنت از موتورهای جستجوی استاندارد نظیر گوگل یا یاهو و بینگ بهره می برند؛ اما طی سال های اخیر، تعدادی از موتورهای جستجوی جدید طراحی شده اند که تخصصی مواردی خاص و مرتبط با یک حوزه را پوشش می دهند. همانند Bibblio که موتور ویژه برای جستجوی محتوای آموزشی و پژوهشی است.

Bibblio یک پلتفرم جستجوی قدرتمند است که به کاربران اجازه می دهد تا محتوی آموزشی موجود در اینترنت را به شکلی گسترده و کاملا سازمان یافته در مجموعه های مشخص پیدا کرده و به آنها دسترسی داشته باشند. این موتور جستجو هم از سطح اینترنت و هم از محتوایی که کاربران آن به شکل خاص برای Bibblio به اشتراک گذاشته اند، محتوای مورد نظر کاربر را جستجو کرده و نمایش می دهد.

به عنوان یک دانشجو یا استاد و معلم می توانید محتوای مورد نظر خود را توسط Bibblio در اینترنت جستجو کنید و موارد بسیار جالب توجهی را رایگان و در انواع فرمت ها از ویدئو و فایل PDF گرفته تا پاد کست، لینک های وب و مانند آن به دست آورید.

همچنین اگر در این پلتفرم ثبت نام کنید، می توانید محتوای جستجو یا به اشتراک گذاشته شده درBibblio توسط خودتان را در یک صفحه نخست جذاب و کاملا قابل شخصی سازی، سازماندهی کنید و در اختیار دوستان و همکلاسی های خود قرار دهید.

برای جستجو در این موتور جستجو، کافی است به آدرس www.bibblio.org مراجعه کرده و عبارت مورد نظر خود را در جعبه متنی بالا و سمت راست جستجو نمایید. همچنین قادر خواهید بود، نتیجه جستجوی خود را بهینه کرده و تصحیح نمایید یا یکی از کلید واژه های پیشنهادی را برای جستجو مورد استفاده قرار دهید.

همچنین این امکان برای کاربران وجود دارد که نتایج جستجو را تنها منحصر به یکی از فرمت ها (ویدئو، فایل PDF، صدا یا مانند آن) کرده و همچنین نتایج را بر اساس تاریخ، محبوبیت و یا اشتراک گذاری دسته بندی کنند.

این موتور جستجو به ویژه در زمان هایی که موتورهای جستجوی استاندارد نظیر گوگل نمی تواند مطلب مورد نظر شما را – با توجه به جنبه عمومی کارایی این موتورهای جستجو – پیدا کنند، می تواند بسیار مفید واقع شود.

منبع: تابناک


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از دوره های جدید، تخفیفات و پیشنهادات ویژه ما با خبر خواهید شد

آموزشگاه رایان کالج

آموزشگاه رایان کالج با هدف بالا بردن کیفیت آموزشی حوزه ی فناوری اطلاعات در کشور تاسیس شد. در این محیط آموزشی از جدیدترین و به روزترین متدهای تدریس بهره گرفته شده و تمامی تجهیزات مورد استفاده، با کیفیت و به روز می باشند. اساتید این مجموعه که مهمترین اعضای آن می باشند، همگی دارای مدارک تخصصی، سابقه ی آموزشی مناسب و تجربه ی اجرایی بسیار بالایی می باشند. در نهایت امیدواریم که در رسیدن به یکی از اهداف اصلی خود، که همانا بالابردن علم، تجربه و موفقیت دانشجویان خود می باشد، موفق عمل کنیم. 


 

تماس با ما

تهران،خیابان مطهری، خیابان سنایی، نبش کوچه 21، پلاک 2، مجتمع آموزشی رایان کالج

لوکیشن در گوگل مپ:

https://goo.gl/maps/N77QUB2ZURt

 

91070722 (30خط)
88814480 و 88322796
تلگرام: 09901239800
 
مدیریت: 09399140691