به رایان کالج خوش آمدید

  • با کلیک بر روی دوره های زیر و یا با استفاده از منوی "سرفصل دوره ها" میتوانید به لیست دوره ها، سرفصل ها و منابع مورد نیاز برای دوره های ارائه شده دسترسی پیدا کنید.
  • همچنین برای اطلاع از برنامه ی زمان بندی دوره ها و مشاهده یا دانلود تقویم آموزشی، بر روی "تقویم آموزشی" در منوی اصلی سایت، کلیک بفرمائید.
  • در صورت هرگونه ابهام و سوال، و یا جهت دریافت مشاوره آموزشی رایگان، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید: 80 144 888  -  707 16 883  -  721 16 883

 

 

دوره های مایکروسافت

در این بخش اکثر دوره های قابل ارائه کمپانی مایکروسافت لیست شده اند. این دوره ها شامل دوره های شبکه ای مایکروسافت از قبیل: MCSA - MCSE - Lync - Upgrading - Private Cloud - Exchange - Hyper-V - SCCM - SCOM و سایر دوره های ارائه شده مایکروسافت می باشد. برای مشاهده دوره های مایکروسافت، روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دانلود چارت دوره های آموزشی مایکروسافت

 

دوره های امنیت

در این قسمت دوره های مربوط به امنیت فناوری اطلاعات جمع آوری شده اند. دوره های از قیبل CEH, CHFI, Security plus و غیره. دوره های امنیتی مربوط به کمپانی هایی همانند سیسکو یا مایکروسافت در بخش مربوط به خود کمپانی ها ارائه شده و در این قسمت دوره های امنیتی مربوط به کمپانی های ارائه دهنده تخصصی امنیت، همانند EC-Council, (ICS)2 و کمپانی های دیگر ارائه شده است.

 

دوره های سیسکو

دوره های آموزشی سیسکو ابتدا با توجه به نوع تکنولوژی تقسیم بنده شده که هرکدام از این تکنولوژی ها، یک هرم آموزشی دیده میشوند و هر کدام از این هرم های آموزشی مدارک مربوط به خود در سه سطح CCNA, CCNP, CCIE را دارند. با کلیک بر روی اطلاعات بیشتر، به منابع، توضیحات و سرفصل های این دوره ها دسترسی پیدا کنید.              

دانلود چارت دوره های آموزشی سیسکو

 

دوره های میکروتیک

با توجه به گسترش روزافزون استفاده از محصولات کمپانی میکروتیک، آموزش تخصصی این تجهزات نیز مورد نیاز میباشد، با کلیک بر روی اطلاعات بیشتر به لیست دوره ها، توضیحات و منابع این دوره ها دسترسی پیدا می کنید.                                                                                                                                                                                                                             

 

دوره های لینوکس

دوره های لینوکس، دوره هایی متنوع می باشند که با توجه به نظرات کارشناسی شده، دوره های LPIC که دوره هایی عمومی و پرکاربردتر می باشند را برای شما انتخاب کرده ایم که در این دوره ها از مبتدی ترین امور قابل انجام در لینوکس تا پیشرفته ترین تنظیمات لینوکس در محیط های کاری بزرگ را فرا خواهید گرفت. جهت دسترسی به تمامی اطلاعات دوره های لینوکس، بر روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دانلود چارت دوره های آموزشی لینوکس

 

سایر دوره ها

در این قسمت دوره هایی که در دسته بندی های دیگر جایی نداشته و از کمپانی های دیگر ارائه شده اند قرار گرفته است. دوره هایی از قبیل  VMware,HP,Network Plus برای دیدن لیست کامل این دوره ها بر روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

معمولا اولین پرسش دانشجویان در شروع دوره های مهندسی شبکه این است...

 

با توجه به تجربه، دانشجویانی که بدون گذراندن دوره Network+ اقدام به شرکت در کلاسهای بعدی نموده و گاها به مشکلاتی برخورده اند، به دانشجویان پیشنهاد می گردد در کلاس Network+ شرکت کنند. چراکه مباحث مطرح شده در دانشگاه و یا خودآموزی ها، به دلیل سه نقص عمده به هیچ وجه سرفصل های Network+ را به صورت کامل پوشش نمی دهند.

اول اینکه برخی مباحث مطرح شده در دروس دانشگاه (مثل لایه های OSI) با جزئیات کامل تدریس نمی شوند.

دوم اینکه بعضی از سرفصل ها مانند VLSM و FLSM در سرفصل های دروس دانشگاه وجود ندارد.

سوم در مواردی که خود دانشجو شخصا به خواندن و خود آموزی (Self Study) می پردازد، به شکل غیراستاندارد مباحث را فرا می گیرد که این موضوع خود موجب می گردد در برخی از موارد بحثی را کاملا فرا گرفته و در موضوعی دیگر کاملا ناآگاه باشد که این مطلب خود بیانگر عدم تعادل در آموخته های لازم است.

بنابراین و با توجه به اهمیت این مباحث، و همچنین کوتاه بودن دوره Network+ ، بر گذراندن این دوره تاکید می شود.

لازم به ذکر است نهایتا الزامی در گذراندن این دوره از سوی آموزشگاه نیست و دانشجویان گرامی می توانند با صلاحدید خود به صورت مستقیم نیز در کلاسهای بعدی شرکت نمایند.

اخبار آموزشگاه

 

رضایت مندی دانشجویان

پس از ارائه باکیفیت ترین آموزش بهمراه تجهیزات و لابراتوارهای مجهز و زبده ترین مدرسان ِ حوزه IT در محیطی بسیار دلنشین و مناسب جهت آموزش, به رضایتمندی بیش از 95 درصدی دانشجویان در طی برگزاری بیش از 30 دوره آموزشیِ اخیر دست یافته ایم.

اخبار تکنولوژی

مقالات

متخصصانی که مایکروسافت را آموزش می دهند معمولا وقت کمی دارند.بنابراین می توان برای آموزش سریع دانشجویان، از تکنیکهایی استفاده کرد که ضمن تمرکز بر مطالب مهم، در زمان نیز صرفه جویی شود.
MCSE Private Cloud چیست ؟
همکاری بین کارمندان دانش آموزان و هیاتهای علمی و ارتباط بین آنها با استفاده از ONE NOTE & ONE ...
تحلیل دوره جدید آموزشی CCNA Cloud - منبع: سایت شرکت سیسکو
بازار کار متخصصان شبکه ؟

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از دوره های جدید، تخفیفات و پیشنهادات ویژه ما با خبر خواهید شد

آموزشگاه رایان کالج

آموزشگاه رایان کالج با هدف بالا بردن کیفیت آموزشی حوزه ی فناوری اطلاعات در کشور تاسیس شد. در این محیط آموزشی از جدیدترین و به روزترین متدهای تدریس بهره گرفته شده و تمامی تجهیزات مورد استفاده، با کیفیت و به روز می باشند. اساتید این مجموعه که مهمترین اعضای آن می باشند، همگی دارای مدارک تخصصی، سابقه ی آموزشی مناسب و تجربه ی اجرایی بسیار بالایی می باشند. در نهایت امیدواریم که در رسیدن به یکی از اهداف اصلی خود، که همانا بالابردن علم، تجربه و موفقیت دانشجویان خود می باشد، موفق عمل کنیم. 


 

تماس با ما

تهران،تقاطع خیابان مطهری و خیابان سنایی، نبش کوچه 21، پلاک 2، مجتمع آموزشی رایان کالج

لوکیشن در گوگل مپ:

https://goo.gl/maps/N77QUB2ZURt

 

88814480-88322796-88316721
 
09399140691