در دنیای امروز طراحی، راه اندازی و نگهداری شبکه های کامپیوتری یکی از مهمترین نیازهای شرکت ها و سازمانهای بزرگ و کوچک می باشد...

 

سازمانها، نهادها، ارگانها و شرکتهای دولتی یا خصوصی در هر زمینه ای که فعالیت داشته باشند، قطعا از کامپیوتر استفاده می کنند و جهت ارتباط این کامپیوترها حتما حداقل به یک متخصص شبکه احتیاج خواهند داشت.

ساختار شبکه های کامپیوتری به گونه ای است که فقط طراحی و راه اندازی اولیه نیاز سازمانها، ادارات و نهادها را برطرف نمی کند، بلکه تمامی شبکه های کامپیوتری نیازمند نگهداری و عیب یابی هستند. به همین دلیل همیشه نیاز به یک یا چند پست دائمی برای نگهداری و برطرف کردن مشکلات احتمالی احساس می شود. بنابراین در بین دارندگان مدارک آی تی، متخصصان شبکه دارای بهترین بازار کار در ایران و جهان هستند.

بعنوان مثال در سال 2008 میلادی دولت آمریکا احتیاج به 40.000 نفر متخصص دارای مدرک CCIE داشت که فقط حدود 15.000 نفر متخصص دارای این مدرک در جهان وجود داشتند. به همین دلیل شرکت ها و سازمانهای آمریکایی شروع به جذب متخصصان شبکه از تمام کشورها (حتی کشورهای مورد تحریم مثل ایران) نمودند؛ البته با بهترین شرایط کار و سطح درآمد و اعطا نمودن حق شهروندی و ...

در ایران نیز مشاغل مربوط به شبکه های کامپیوتری بیشترین درآمد را در بین مشاغل مربوط به آی تی دارا هستند و تقریبا تمامی متخصصانی که در زمینه شبکه های کامپیوتری مهارت دارند براحتی و سهولت جذب بازار کار می شوند.

همچنین خوشبختانه کشور عزیزمان ایران، روز به روز در زمینه فناوری اطلاعات پیشرفت نموده و از تکنولوژی های روز بهره مند می گردد که این امر باعث توسعه استفاده عموم مردم و سازمانها و شرکتها و نهاد و ادارات دولتی و خصوصی از امکانات فناوری اطلاعات شده است که طبیعتا به همان نسبت احتیاج به متخصصین شبکه های کامپیوتری و امنیت آن نیز روز به روز در کشورمان افزایش می یابد.

نظر به اینکه خوشبختانه در زمینه علوم کامپیوتر، آی تی و شبکه های کامپیوتری، کشور عزیزمان با علم روز دنیا فاصله چندانی ندارد، آموزش و کسب مهارت در این حوزه جهت جذب شدن در بازار کار، مسیر مطمئن تری است، اعم از اشتغال در داخل و یا خارج از کشور. بنابراین کسب مهارت و ممارست در آموختن دوره های مربوط به شبکه های کامپیوتری به صورت ضمنی، تضمین کننده اشتغال خواهد بود.

شما عزیزان جهت مشاهده فرصت های شغلی و آگهی های استخدامی در زمینه شبکه و آی تی، می توانید به باکس انتهای صفحه اول سایت آموزشگاه رایان کالج مراجعه نموده و یا مستقیما روی لینک ذیل کلیک فرمایید.

فرصت های شغلی شبکه

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از دوره های جدید، تخفیفات و پیشنهادات ویژه ما با خبر خواهید شد

آموزشگاه رایان کالج

آموزشگاه رایان کالج با هدف بالا بردن کیفیت آموزشی حوزه ی فناوری اطلاعات در کشور تاسیس شد. در این محیط آموزشی از جدیدترین و به روزترین متدهای تدریس بهره گرفته شده و تمامی تجهیزات مورد استفاده، با کیفیت و به روز می باشند. اساتید این مجموعه که مهمترین اعضای آن می باشند، همگی دارای مدارک تخصصی، سابقه ی آموزشی مناسب و تجربه ی اجرایی بسیار بالایی می باشند. در نهایت امیدواریم که در رسیدن به یکی از اهداف اصلی خود، که همانا بالابردن علم، تجربه و موفقیت دانشجویان خود می باشد، موفق عمل کنیم. 


 

تماس با ما

تهران،خیابان مطهری، خیابان سنایی، نبش کوچه 21، پلاک 2، مجتمع آموزشی رایان کالج

لوکیشن در گوگل مپ:

https://goo.gl/maps/N77QUB2ZURt

 

91070722 (30خط)
88814480 و 88322796
تلگرام: 09901239800
 
مدیریت: 09399140691