معمولا اولین پرسش دانشجویان در شروع دوره های مهندسی شبکه این است...

 

با توجه به تجربه، دانشجویانی که بدون گذراندن دوره Network+ اقدام به شرکت در کلاسهای بعدی نموده و گاها به مشکلاتی برخورده اند، به دانشجویان پیشنهاد می گردد در کلاس Network+ شرکت کنند. چراکه مباحث مطرح شده در دانشگاه و یا خودآموزی ها، به دلیل سه نقص عمده به هیچ وجه سرفصل های Network+ را به صورت کامل پوشش نمی دهند.

اول اینکه برخی مباحث مطرح شده در دروس دانشگاه (مثل لایه های OSI) با جزئیات کامل تدریس نمی شوند.

دوم اینکه بعضی از سرفصل ها مانند VLSM و FLSM در سرفصل های دروس دانشگاه وجود ندارد.

سوم در مواردی که خود دانشجو شخصا به خواندن و خود آموزی (Self Study) می پردازد، به شکل غیراستاندارد مباحث را فرا می گیرد که این موضوع خود موجب می گردد در برخی از موارد بحثی را کاملا فرا گرفته و در موضوعی دیگر کاملا ناآگاه باشد که این مطلب خود بیانگر عدم تعادل در آموخته های لازم است.

بنابراین و با توجه به اهمیت این مباحث، و همچنین کوتاه بودن دوره Network+ ، بر گذراندن این دوره تاکید می شود.

لازم به ذکر است نهایتا الزامی در گذراندن این دوره از سوی آموزشگاه نیست و دانشجویان گرامی می توانند با صلاحدید خود به صورت مستقیم نیز در کلاسهای بعدی شرکت نمایند.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از دوره های جدید، تخفیفات و پیشنهادات ویژه ما با خبر خواهید شد

آموزشگاه رایان کالج

آموزشگاه رایان کالج با هدف بالا بردن کیفیت آموزشی حوزه ی فناوری اطلاعات در کشور تاسیس شد. در این محیط آموزشی از جدیدترین و به روزترین متدهای تدریس بهره گرفته شده و تمامی تجهیزات مورد استفاده، با کیفیت و به روز می باشند. اساتید این مجموعه که مهمترین اعضای آن می باشند، همگی دارای مدارک تخصصی، سابقه ی آموزشی مناسب و تجربه ی اجرایی بسیار بالایی می باشند. در نهایت امیدواریم که در رسیدن به یکی از اهداف اصلی خود، که همانا بالابردن علم، تجربه و موفقیت دانشجویان خود می باشد، موفق عمل کنیم. 


 

تماس با ما

تهران،خیابان مطهری، خیابان سنایی، نبش کوچه 21، پلاک 2، مجتمع آموزشی رایان کالج

لوکیشن در گوگل مپ:

https://goo.gl/maps/N77QUB2ZURt

 

91070722 (30خط)
88814480 و 88322796
تلگرام: 09901239800
 
مدیریت: 09399140691